H.264 kodavimo pasitelkiant naujas technologijas

- May 06, 2016-

Naudojant H.264 vaizdo suspaudimo algoritmas ir H.263 ir MPEG-4 panašus, remiantis mišrus kodavimo metodas, kuris naudoja viduje rėmo kodavimo (viduje) ir interframe kodavimo (Inter) dviejų kodavimo režimų. Palyginti su ankstesnio standarto, kodavimo veiksmingumui padidinti suspaudimo santykis ir vaizdo kokybė, H.264 kodavimą šias naujas technologijas:

(1) H.264 vaizdo kodavimo sistema susideda iš vaizdo įrašų kodavimo sluoksnį pagal funkcijas (VCL, Video kodavimo sluoksnis) ir tinklo imti sluoksnis (galutinis, tinklo Abstraction Layer) dviem lygiais. VCL yra naudojami atlikti labai suspausto vaizdo įrašų, galutinis standartinis vaizdo duomenų formatas, kad antraštės informacija yra numatyta įvairių laikmenų perdavimo ir saugojimo.

(2) papildomos vidaus prognozavimas, kurių sudėtyje yra daugiau erdvės išsamiai makro-blokas 4 x 4 prognozes ir stabilių regiono 16 x 16 modelio, buvęs 9 rūšių prognozavimo metodus, kurie turi 4 rūšių prognozavimo metodai.

(3) interframe prognozavimas naudojant daugiau rūšių atitvarų, standartai apibrėžiami 7 skirtingų dydžių ir formų blokas segmentavimo (16 x 16, 16 x, ir 8 8 x 16) ir makro-blokas segmento (8 x 8, 8 x 4, ir 4 x 8, ir 4 x 4). Naudojant mažesnių blokus ir prisitaikanti kodavimo režimu prognozė gali būti sumažintas likučių kiekių duomenis, tokiu būdu dar labiau sumažinti bitais.

(4) su didelio tikslumo, atsižvelgiant į 1/4-pikselių tikslumą judesio įvertinimo.

(5) kelių atskaitos sistema prognozavimas. Interframe, kodavimo, viršų galima 5 skirtingų kadrų nuoroda.


Pora:Vaizdo dekoderis monitoringo ir kontrolės sistemos principai Kitas:ne